IZBORNIK

Kontakt

Kontakt

UPRAVA:


Direktor: Goran Bulat, mag.oec.
direktor@gradski-parking.hr

Pomoćnik direktora: Tomislav Lucić, ing.
tomislav.lucic@gradski-parking.hr

Savjetnica direktora: Lovorka Bujas, dipl.oec.
lovorka.bujas@gradski-parking.hr

Tajnica: Mirela Dukić
tel: 022/ 200-770
fax: 022/ 200-771
mirela.dukic@gradski-parking.hr

Reklamacije:
reklamacije@gradski-parking.hr

Samostalni referent za odnose s javnostima: Anita Skorin, dipl.oec.
anita.skorin@gradski-parking.hr

Samostalni referent za promet: Josip Belamarić, ing.
josip.belamaric@gradski-parking.hr

Odjel financijsko-računovodstvenih poslova
Voditeljica odjela: Ana Predovan Kravar, dipl.oec.
ana.predovan.kravar@gradski-parking.hr

Odjel pravnih, općih i kadrovskih poslova
Voditeljica odjela: Danira Protega  Popović, dipl.iur.
danira.protega.popovic@gradski-parking.hr

Odjel javnog prijevoza u obalnom pomorskom prometu
Voditelj odjela: Krešimir Miškić, dipl.ing.prometa
kresimir.miskic@gradski-parking.hr

Odjel cestovnog prijevoza robe

Voditelj odjela:Dubravko Ivec

dubravko.ivec@gradski-parking.hr
 

Sektor parkirališta i premještanja vozila:


Rukovoditelj sektora parkirališta: Dragan Grubišić, ing.prometa
dragan.grubisic@gradski-parking.hr

Radno vrijeme blagajne: 08-14h i 16-20h, radnim danom
(prizemlje zgrade Autobusnog kolodvora, desno, soba br.2)

Draga 14, 22000 Šibenik
tel: 022/ 212-205
fax: 022/ 212-255
info-parking@gradski-parking.hr

Odjel premještanja vozila
Voditelj odjela: Dario Cigić

Radno vrijeme ureda: radnim danom 07-21h, subotom 07-14h

Velimira Škorpika 5
tel: 022/ 218-459
mob: 091/ 1200-823
pauk@gradski-parking.hr

Sektor autobusni kolodvor:


Rukovoditelj: Stipica Protega, ing. prometa
stipica.protega@gradski-parking.hr

Draga 14, 22000 Šibenik
tel: 022/ 200-770
fax: 022/ 200-771

Odjel prodaje karata
Voditelj odjela: Tomislav Sabioni
tomislav.sabioni@gradski-parking.hr

Odjel prometne službe i informacija
Voditelj odjela: Dino Rak
dino.rak@gradski-parking.hr

Odjel servisiranja i održavanja
Voditelj odjela: Dario Pipunić, ing.

Copyright © 2007 - 2017 . Gradski parking d.o.o. Sva prava pridržana . Dizajn i razvoj: MEDIAN